Başkanın Mesajı

Dünya ekonomisinde ve ülkemizde yaşanan ekonomik ve jeopolitik dalgalanmalar karşısında risklerin azaltılması ve içinde bulunduğumuz dinamik sürecin yarattığı fırsat ve imkanlardan maksimum düzeyde faydalanılması şirketlerin temel hedefleri arasında yer almalıdır. Bu kapsamda şirketlerin stratejilerini, risk yönetim sistemlerini, nakit akışlarını sürdürülebilir büyüme kapsamında planlamaları gerektiği inancındayız.

Bu süreç içerisinde en önemli unsurun İNSAN olduğunu kabul etmekte ve bu anlayış ile doğru analiz ve tespitlerle, karşılaşılan sorunların çözümünde, bilgi birikime ve tecrübeye dayanan güvenilir danışmanlık hizmetlerini müşterilerimize sunmaktayız.

Rota Denetim olarak; ulusal ve uluslararası platformda finansal raporlama standartlarına uygun ve toplumsal çıkarları her şeyin üstünde tutan bir anlayışla, müşterilerimize ihtiyaçlarını ve hedeflerini gerçekleştirebilmeleri adına doğru zamanda, doğru maliyetle ve en kısa sürede çözüm yöntemleri sunarak yardımcı olmayı amaçlamaktayız.

 

Yönetim Kurulu Başkanı

Yeminli Mali Müşavir

Bağımsız Denetçi